Wręczenie wyróżnień Promotor Polskiej Gospodarki


Promotor Polskiej Gospodarki – wręczenie wyróżnień
4 października 2018 r. | 11.15-11.45

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego organizuje coroczny Konkurs „Teraz Polska”, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług. „Teraz Polska” promuje ludzi i firmy, których osiągnięcia współtworzą pozytywny wizerunek naszego kraju. Wyróżnienia Promotor Polski i Promotor Polskiej Gospodarki, przyznawane od 2017 r. w poszczególnych regionach Polski, mają w sposób szczególny nagradzać i promować osiągane lokalnie sukcesy Polaków i rodzimej przedsiębiorczości.
Wręczenia wyróżnień odbywają się podczas regionalnych kongresów i wydarzeń biznesowych. Silną gospodarkę narodową cechuje obecność rozpoznawalnych marek. Wyróżnienie Promotor Polskiej Gospodarki otrzymują polskie firmy, które odnoszą sukcesy na rynku polskim i rynkach międzynarodowych, oferują innowacyjne rozwiązania, są ambasadorami regionu oraz przyczyniają się do zwiększania konkurencyjności gospodarki.
Wizerunek Polski budują jednak nie tylko produkty, usługi i innowacje, ale także – a może przede wszystkim – ludzie. Stąd nasze przekonanie, że warto wyróżniać Polaków, którzy poprzez swoją działalność i osiągnięcia na polu naukowym, kulturalnym, sportowym lub biznesowym wzmacniają wizerunek marki narodowej. I za to właśnie nagradzani są wyróżnieniem Promotor Polski.

Szczegóły na stronie: www.terazpolska.pl