TOP – Inwestycje Polski Wschodniej


Grupa PTWP oraz redakcja serwisu PortalSamorzadowy.pl ogłaszają VI edycję konkursu – Top Inwestycje Polski Wschodniej.

Konkurs ma za zadanie wskazanie inwestycji samorządowych i podległych im spółek a także inwestycji infrastrukturalnych i prywatnych, biznesowych, których efekt jest ważny dla regionu i jego mieszkańców.

W ten sposób chcemy zaprezentować najlepsze praktyki inwestycyjne oraz docenić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

Zapraszamy samorządy z terenów Polski Wschodniej (województwa podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego) do zgłaszania projektów.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 25-26 września 2019 r. w Białymstoku.

Zgłoszenia:
Do konkursu będą przyjmowane przygotowane wg wytycznych zawartych w regulaminie i zrealizowane w roku 2018 lub zrealizowane w 50 proc. na dzień 30 czerwca 2019 r. na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.
Zgłoszenia inwestycji może dokonać:

 • jednostka samorządu terytorialnego
 • jednostka odpowiadająca za realizację projektu
 • Rada Konsultacyjna konkursu.

Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację REGULAMIN KONKURSU TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ i może być dokonane tylko przez osobę upoważnioną do przekazania danych w nim zawartych. (Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych – wskazano w regulaminie konkursu).

Terminy:

  • Zgłoszenia należy przesyłać do 5 sierpnia 2019 r. na adres wskazany w regulaminie.
  • W pierwszej połowie sierpnia 2019 r. powstanie lista nominowanych inwestycji, która zostanie opublikowana w serwisie PortalSamorzadowy.pl.
  • Konsultacje z Radą odbędą się do 4 września 2019.
  • Głosowanie czytelników na portalu potrwa do 17 września 2019 r. do godz. 12.00

Przypominamy, że udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Więcej szczegółów dotyczących konkursu na: www.portalsamorzadowy.pl