Prelegenci


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Sylwia Majewicz

Sylwia Majewicz

prezes Podlaskich Zakładów Zbożowych

Od 2016 r. prezes Podlaskich Zakładów Zbożowych S.A. w Białymstoku, specjalizujących się w produkcji wyrobów zbożowych. Absolwentka Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego, zdobywała wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym handlu związanym z rynkiem zbożowym, pracując w firmach o zasięgu globalnym. Ojciec Stanisław Pietruszyński, założyciel rodzinnego biznesu, między innymi, Agrocentrum, przekazał córce talent przedsiębiorczości. Aktualnie studentka MBA - SGH, gdzie doskonali nowoczesne zarządzanie biznesem.

Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. pod jej kierownictwem przeszły ogromną przemianę. Dzięki zaangażowaniu, jakie wkłada w rozwój przedsiębiorstwa, PZZ przeszły całkowitą modernizację  oraz stały się jednym z najnowocześniejszych młynów w Polsce. Jej umiejętności efektywnego zarządzania umożliwiły zmodernizowanie młynów w Białymstoku       i Suwałkach, co wpłynęło na kilkukrotne zwiększenie mocy produkcyjnych i pozwoliło                  na sprzedaż produktów PZZ S.A. do największych zakładów przemysłowych w Polsce,                     jak również na Litwie i Łotwie. Doskonale łączy tradycję z innowacją, co przyczyniło się                      do uruchomienia działu badawczo-rozwojowego, który stoi na straży jakości produktów Podlaskich Zakładów Zbożowych S.A. oraz pracuje nad nowymi projektami jak chociażby najnowszy produkt tj. gotowe mieszkanki do wypieku chleba, które cieszą się coraz większą popularnością.

 

Dzięki połączeniu pasji do zboża oraz ciężkiej pracy Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. pod jej kierownictwem zdobyły tytuł Podlaskiej Marki Roku.

Bierze udział w sesjach:

 • Nowe trendy na rynku żywności

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Nowe trendy na rynku żywności

  • Dokąd zmierza rynek? Milenialsi, wzrost zamożności społeczeństw, rozwój technologii cyfrowych. Preferencje świadomych konsumentów
  • Na karuzeli trendów. Nowa oferta producentów żywności
  • Żywność wysokiej jakości, superfood, produkty nieprzetworzone i naturalne
  • Strategie marketingowe, konfekcjonowanie i dystrybucja a styl życia. Znane marki w nowej odsłonie

POWRÓT