Wydarzenia towarzyszące


TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ 2015

24 września 2015 r., Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska

Grupa PTWP oraz Portalsamorzadowy.pl, pomysłodawca cieszącego się powodzeniem dorocznego konkursu Top Inwestycje Komunalne, organizują drugą już edycję konkursu – „Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej”.

Konkurs ma za zadanie wskazanie tych inwestycji komunalnych, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski wschodniej. Konkurs Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej dotyczy inwestycji oddanych do użytku nie wcześniej niż w 2014 r., zrealizowanych przez samorządy, spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawuje samorząd.

Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystej Gali zorganizowanej w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (24 września 2015 r., Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku, godz. 19.00). 

Szczegóły na www.portalsamorzadowy.pl

 

PRACODAWCY POLSKI WSCHODNIEJ 2015

24 września 2015 r., Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska

Program tegorocznego II Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku został wzbogacony o nową inicjatywę związaną z rynkiem pracy Polski wschodniej i szeroko pojętą przedsiębiorczością.

Celem projektu jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw naszego kraju, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. W gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach (segmentach rynku). 

Nominacji i wskazań dokonały władze samorządowe poszczególnych województw (marszałkowie i prezydenci miast wojewódzkich), a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości.

Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystej Gali zorganizowanej w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (24 września 2015 r., Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku, godz. 19.00).

Główny patron medialny