Prelegenci


A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S T V W Z Ż
Wojciech Dąbrowski

Wojciech Dąbrowski

prezes zarządu

EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.

Kiedy 23 lata temu podejmował pracę w firmie EDPOL było to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, które w 2014 roku zostało przekształcone w spółkę.

Dzięki temu, że przedsiębiorstwo, w którym aktualnie pełni funkcję Prezesa jest Firmą Rodzinną, już od początku podpatrywał zasady funkcjonowania tejże organizacji, co jest niebywałym atutem.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, ponadto wiedzę zdobywał na licznych szkoleniach, konferencjach oraz rozmowach biznesowych. Wśród doświadczenia edukacyjnego wymienić można m.in.: uczestnictwo w 2016 roku w szkoleniu kadr w Tokyo; ukończenie programu EFS „Akademia Menadżera MŚP”;  uczestnictwo w cyklu szkoleń promujących clustering w obszarach tj.: promocja marki, efektywność komunikacji jako sukces działania firmy, koncepcja rozwoju i stymulacja inicjatywy klastrowej, zarządzanie eksportem oraz przygotowywanie ofert, budowanie marki, negocjacje, skuteczna sprzedaż i obsługa klienta zewnętrznego. Zdobyte umiejętności z powodzeniem przetwarza i implementuje w przedsiębiorstwie.

Nieustanie i z uporem dąży do rozwijania firmy. Z powodzeniem potrafi zmotywować  pracowników, do których ma indywidualne podejście. Szalenie istotne jest to, że w dążąc do rozwoju firmy stawia za główny cel nie zysk, lecz satysfakcję, że dzięki temu będzie mógł stworzyć kolejne miejsca pracy w regionie, z którego się wywodzi.

W pracy jest profesjonalistą z dobrym sercem. Prywatnie to szczęśliwy mąż oraz dumny ojciec. Jest osobą z poczuciem humoru i dystansem. W wolnych chwilach z przyjemnością oddaje się swojej pasji, którą jest wędkarstwo. W kręgu jego zainteresowań znajdują się również nowe technologie, maszyny przemysłu spożywczego oraz żywność oczywiście.

Jego życiowe motto brzmi: „Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali” (Jan Paweł II).

Bierze udział w sesjach:

 • Polska żywność - konsolidacja i ekspansja

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Polska żywność - konsolidacja i ekspansja

  • Budowa silnych grup rolno-spożywczych
  • Koniec prostych przewag cenowo-kosztowych – czas na zbudowanie polskich marek
  • Przyszłość eksportu do krajów UE a narastające zagrożenie protekcjonizmem gospodarczym
  • Skuteczne formy wsparcia eksportu i ekspansji zagranicznej. Szanse dla polskich producentów?

  Polska żywność - konsolidacja i ekspansja

  • Wojciech Dąbrowski - prezes zarządu, EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.
  • Filip Hewelke - Export Development Manager, PEPEES SA
  • Andrzej Kowalski - dyrektor, Zakład Ekonomiki Ogrodnictwa, Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej -Państwowy Instytut Badawczy (IERiGŻ-PIB)
  • Stefan Krajewski - członek zarządu województwa podlaskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
  • Paulina Piwowarek - redaktor prowadząca, PortalSpozywczy.pl
  • Krzysztof Przybył - prezes, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego
  • Adam Tubilewicz - dziennikarz, portalspozywczy.pl

POWRÓT