Prelegenci


A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S T V W Z Ż
Sławomir Barczak

Sławomir Barczak

dyrektor obszaru infrastruktury

Mostostal Warszawa SA

Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej na kierunku Konstrukcje Budowlano – Inżynierskie o specjalności Mosty i Budowle Podziemne. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi kontraktami infrastrukturalnymi. Przez lata jako dyrektor regionu, a następnie dyrektor produkcji i dyrektor handlowy odpowiadał za realizację i rozwój inwestycji infrastrukturalnych w firmie Mota-Engil, gdzie przez 5 lat zasiadał również w zarządzie spółki. Od  kwietnia 2017 roku pełni funkcję dyrektora obszaru infrastruktury Mostostal Warszawa. Odpowiada za rozwój tego biznesu w spółce.

Bierze udział w sesjach:

 • Via Carpatia - bliżej celu?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Via Carpatia - bliżej celu?

  • Via Carpatia – wielki projekt Północ-Południe. Cele, harmonogram, realia. Jakim państwom najbardziej dziś na nim zależy?
  • Finanse i budowa. Rola i środki Unii. Via Carpatia w sieci TEN-T – perspektywy starań
  • Polskie przyspieszenie: wzmożona aktywność przetargowa i dodatkowe środki na budowę trasy. Kiedy nasz fragment Via Carpatii będzie gotowy?
  • Kontynentalny, ale i międzyregionalny. Rola nowego szlaku dla sprawnej komunikacji między województwami Polski Wschodniej. Perspektywy gospodarcze

  Via Carpatia - bliżej celu?


POWRÓT