Prelegenci


A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S T V W Z Ż
Elena Łukanowa

Elena Łukanowa

Prezes

Adampol SA

Elena Łukanowa urodziła się w Rosji. Jest absolwentką Moskiewskiej Akademii Rolniczej oraz Studiów Menadżerskich w Szkole Głównej Handlowej. Od 1997 roku jest Prezesem Zarządu w firmie ADAMPOL S.A., zaś od 2010 roku Dyrektorem Generalnym w spółce Vectura Rosja.

Elena Łukanowa dała się poznać jako odważna innowatorka w świecie biznesu i współautorka trafnych strategii w branży TLS. Wśród członków organizacji branżowych takich jak ZMPD, IRU jej wiedza i doświadczenie cieszy się ogromnym poważaniem. Często jest proszona o wypowiedzi na temat spedycji i logistyki jako ekspert.

Działania Pani Prezes zostały docenione przez wiele instytucji. W roku 2009 została wybrana Kobietą Przedsiębiorczą, w 2013 była laureatką rankingu 100 Kobiet Biznesu 2013 w kategorii przychód ze sprzedaży powyżej 50 mln, a w 2016 roku, otrzymała I miejsce w kategorii najlepszy pracodawca 2015 roku w plebiscycie Złotej Setki Przedsiębiorstw.

 

Znacząco wspiera placówki służby zdrowia, edukacji, kultury i opieki społecznej. Od ponad dwudziestu siedmiu lat z powodzeniem godzi te rozliczne obowiązki i funkcje.

Bierze udział w sesjach:

 • Kobiety w gospodarce makroregionu

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Kobiety w gospodarce makroregionu

  • Struktura zatrudnienia w Polsce Wschodniej z uwzględnieniem sytuacji zawodowej i społeczno-kulturowej kobiet. Kobiety na stanowiskach kierowniczych
  • Przyczyny nierówności pomiędzy kobietami a mężczyznami na drodze awansu.
  • Bezrobocie kobiet w Polsce Wschodniej – cechy zjawiska, jego przyczyny, aktywizacja zawodowa

  Kobiety w gospodarce makroregionu


POWRÓT