PROJEKT EEC ­– LIDERZY PRZYSZŁOŚCI


Już po raz trzeci największej imprezie gospodarczej poświęconej perspektywom gospodarczym Polski Wschodniej towarzyszył będzie projekt EEC – Liderzy Przyszłości. Inicjatywa Grupy PTWP, organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku oraz partnerów i współorganizatorów projektu, Resursy Podlaskiej oraz Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, ma na celu promocję wiedzy o gospodarce oraz przedsiębiorczości wśród młodzieży poprzez możliwość spotkania i dyskusji z praktykami biznesu.

Formuła spotkania opiera się na swobodnej rozmowie, połączonej z prezentacjami oraz występami artystycznymi. W ubiegłym roku ponad 500 uczniów białostockich szkół miało okazję wysłuchać pięciu inspirujących historii opowiedzianych przez pasjonatów i przedsiębiorców.

W tym roku na uczestników projektu również czeka wiele atrakcji i ciekawych historii biznesowych wizjonerów.

Projekt EEC-Liderzy Przyszłości zainicjowany został w 2014 roku w Katowicach podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego i jest obecnie kontynuowany na Śląsku. W zorganizowanych w ramach tego przedsięwzięcia spotkaniach udział wzięło już kilka tysięcy studentów. W białostockiej odsłonie projekt kierowany jest do młodzieży uczącej się w szkołach średnich.

Więcej szczegółów wkrótce.